výsledky Republikové soutěže 16.-18. květen 2014

22.06.2014 15:09

Republiková soutěž v SG

17. a 18. května proběhla v Doubí u Třeboně republiková soutěž ASPV ve sportovní gymnastice. Štětský oddíl mělo reprezentovat 8 gymnastek, ale díky nemoci jely pouze 4 závodnice – Andrea Černá, Tereza Vodseďálková, Michaela Janků a Iva Mlezivová.

Soutěže se zúčastnilo přes 300 nejlepších gymnastek z celé republiky a cvičení bylo na vysoké úrovni.Ve starších žákyních obsadily štětské gymnastky ve velké konkurenci hezké 18. a 31. místo. Iva Mlezivová se zranila a ze závodů musela odstoupit.

V kategorii dorostenek Michaela Janků podala vynikající výkon a za své sestavy získala vysoké známky. Zcela zaslouženě vybojovala zlatou medaili a stala se tak mistryní republiky.

Tímto výkonem jen potvrdila, že byla právem vybrána mezi nejlepší sportovce litoměřického okresu.